| | foto33@foto33.pl |533 720 090

Laboratorium

Foto Gadżety

Wspaniały pomysł na prezent - foto gadżety z Twoimi zdjęciami!

To bardzo proste: wystarczy dostarczyć nam swoje zdjęcie, które chcesz umieścić na wybranym foto gadżecie.

Wszystkie upominki wykonujemy w naszym laboratorium fotograficznym, więc mamy możliwość dostosowania projektu według Państwa pomysłu, możemy dodać tekst lub zrobić fotomontaż.

W naszej ofercie posiadamy bardzo duży wybór: kubki, koszulki, poduszki, puzzle, breloczki, podkładki pod myszki, maskotki, skarbonki i wiele, wiele innych.

Ponieważ sami produkujemy wszystkie foto gadżety, realizacja zamówienia jest szybka i elastyczna, dostosowana do Państwa potrzeb.

 

Zdjęcia cyfrowe

Zdjęcia cyfrowe - to bardzo proste, wybierz format i papier, my zajmiemy się resztą!

Nasze laboratorium oferuje wykonanie najlepszej jakości odbitek z plików cyfrowych oraz negatywów i slajdów w oparciu o laborantów z wieloletnim doświadczeniem oraz maszynę cyfrową i najnowszemu oprogramowaniu do obróbki zdjęć. Proces technologiczny w laboratorium jest poddawany codziennej kontroli aby zapewnić najwyższą jakość. Pracujemy na profesjonalnej chemii KODAK, TETENAL oraz używamy papierów FUJI CA oraz KODAK SUPRA Y (Silk). Zdjęcia mogą Państwo zamówić na papierze błyszczącym, matowym, lub jedwabistym (silk) o wyraźnej strukturze. Współpracujemy z pokaźną rzeszą fotografów zawodowych, którzy zlecając nam swoje prace oczekują zawsze najwyższej jakości, dokładności i szybkości wykonania swoich zdjęć. Zapraszamy do współpracy osoby zajmujące sie fotografią ślubną oraz firmy i instytucje dla których mamy specjalną ofertę.

 

Powiększenia

Duży format zdjęć jest dostępny dla każdego, to bardzo proste: dostarcz nam swoje fotografie i wybierz interesujący Cię format. W razie potrzeby doradzimy odpowiednią wielkość powiększenia oraz zoptymalizujemy kontrast i nasycenie kolorów tak aby uzyskać jak najwyższą jakość wydruku.

 

Fotoksiążki

Firma Foto 33 od wielu lat zajmuje się produkcją oraz projektowaniem foto książek. Jest to produkt wyjątkowy, dlatego że charakteryzuje się wysoką trwałością i ze względu na staranne i dokładne wykonanie idealnie nadaje się jako pamiątka uroczystości rodzinnych:  ślubów, chrzcin, narodzin i wielu innych.


 

Zdjęcia do dokumentów

Zdjęcia do dokumentów
Wykonujemy zdjęcia do wszystkich rodzajów dokumentów: paszport, dowód osobisty, prawo jazdy (fotografie biometryczne),  legitymacje szkolne i studenckie,  zdjęcia dyplomowe, wizy. Zdjęcia realizujemy według aktualnych wymagań urzędów i szkół.

 

Reprodukcje

W naszym zakładzie oferujemy wysokiej klasy usługi reprodukcyjne. Przyniesione do nas zdjęcie w formie odbitki papierowej, negatywu czy diapozytywu poddajemy procesowi skanowania w dużej rozdzielczości. Uzyskany tą metodą plik graficzny może zostać wykorzystany do druku wielkoformatowego na papierze lub płótnie. Oferujemy również usługę poprawy jakości zdjęcia, naprawę uszkodzonego fragmentu lub renowację starych slajdów.

 

Skany, wywołanie filmu

Wywoływanie filmów i skanowanie do wersji cyfrowej to procesy przenoszenia tradycyjnych filmów z kliszy do postaci cyfrowej. Wywoływanie filmu polega na chemicznym procesie uwidaczniania obrazu, a skanowanie przekształca fizyczny obraz w cyfrowy plik. Obie metody mogą Państwo wykonać u nas w firmie,pozwalają one na digitalizację i zachowanie wspomnień na lata.

 

Fotoobrazy
(zdjęcia na płótnie)

Zdjęcia na płótnie pozwalają na wyeksponowanie zdjęć w formie trwałego i efektownego wydruku. Fotoobrazy są popularne zarówno w dekoracji wnętrz,
jak i w prezentacji fotografii rodziny, krajobrazów czy innych ważnych momentów życia. Dzięki temu, zdjęcia zyskują większą trwałość i estetyczny wygląd, który można łatwo zawiesić na ścianie.

 

Zdjęcia na piance

Zdjęcia na piance to specjalna forma wydruku fotografii, gdzie obraz jest nanoszony na lekką piankową powierzchnę. Dzięki temu procesowi, zdjęcia stają się lekkie, łatwe do przenoszenia czy przyklejenia na ścianie.

 

 

#fotograftarnów #fotograf #tarnów #fotoobrazy #promocja #wywoływaniezdjęć #fotoksiążka #fotoksiążkatarnów #zdjęcia #zdjęcianapłótnie #zdjęcianapłótnietarnów #zdjęcia #napłótnie #płótno #fotoobraztarnów #fotoobrazytarnów #promocjatarnów #tarnow #zakładfotograficzny #fotolab #laboratoriumfotograficzne #albumtarnów #albumy #zdjęciadodokumentówtarnów #zdjęciadokumenty #zdjęciado #legitymacja #paszport #dowód #prawojazdy