| | foto33@foto33.pl |533 720 090

Powiększenia

Duży format zdjęć jest dostępny dla każdego, to bardzo proste: dostarcz nam swoje fotografie i wybierz interesujący Cię format. W razie potrzeby doradzimy odpowiednią wielkość powiększenia oraz zoptymalizujemy kontrast i nasycenie kolorów tak aby uzyskać jak najwyższą jakość wydruku.

W naszym laboratorium wykonamy powiększenia z pojedynczych zdjęć jak i stworzymy dla Ciebie wyjątkowy kolaż z kilku fotografii, jest to doskonały pomysł na oryginalny prezent!

Wszystkie nasze wydruki są wykonywane na profesjonalnych materiałach gwarantujących wysoką jakość i odwzorowanie kolorów.

Zdjęcia na płótnie

Prezentujemy Państwu produkt y najwyższej jakości i trwałości, doskonale nadający się na prezent jak również do udekorowania własnego mieszkania. Firma Foto 33 proponuje usługę druku na płótnie zarówno zdjęć cyfrowych jak i reprodukcji dzieł światowego malarstwa. Ze względu na strukturę płótna wydruki te są praktycznie nie do odróżnienia od reprodukcji malowanych. Na życzenie klienta stosujemy proces werniksowania powierzchni zadrukowanej płótna, który wzmacnia, nabłyszcza i zabezpiecza wydruk na kilkadziesiąt lat. Każdy wydruk, na życzenie klienta, naciągamy na blejtram (krosna malarskie).

 

 

 

Zamów

Zdjęcia za szkłem akrylowym

Zdjęcia za szkłem akrylowym, niezwykła głębia, blask i efekt trzech wymiarów. To bardzo proste: wystarczy dostarczyć nam swoje zdjęcie, które naświetlamy na wysokiej jakości papierze fotograficznym a następnie podklejamy za szkłem akrylowym. Dzięki temu fotografia uzyska profesjonalny wygląd i niesamowitą głębie kolorów. Dostępne formaty to 20x30 i 30x40.

 

 

Zamów

Powiększenia podklejane na piance

Zdjęcia podklejone na piance - wyjątkowa lekkość przy zachowaniu wysokiej sztywności! Dodatkowymi atutem jest łatwy montaż i niska cena. Fotografie podklejane na piankę PCV doskonale sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach wnętrz, wszelkiego rodzaju ekspozycjach, wystawach oraz pokazach.

 

 

Zamów

 

#fotograftarnów #fotograf #tarnów #fotoobrazy #promocja #wywoływaniezdjęć #fotoksiążka #fotoksiążkatarnów #zdjęcia #zdjęcianapłótnie #zdjęcianapłótnietarnów #zdjęcia #napłótnie #płótno #fotoobraztarnów #fotoobrazytarnów #promocjatarnów #tarnow #zakładfotograficzny #fotolab #laboratoriumfotograficzne #albumtarnów #albumy #zdjęciadodokumentówtarnów #zdjęciadokumenty #zdjęciado #legitymacja #paszport #dowód #prawojazdy #fotopoduszka #fotokubek #ramki #ramkinazdjęcia #oprawaobrazów #oprawazdjęć #oprawa #blejtram